Üç Analist Ralli Bekledikleri Bu 3 Altcoin İçin Hedefleri Verdi!

Kripto analisti David, MUBI’den yüzde 50’lik bir yükseliş hamlesi bekliyor. Popüler analist Ali Martinez, DOGE’nin büyük bir rallinin başlangıcında olduğunu söylüyor. Analist Alex Krüger ise CORE için patlayıcı bir ralli öngörüyor. Analistlerin bu 3 altcoin için tahminlerini okuyucularımız için derledik.

MUBI fiyat tahmini: Altcoin güçlü bir ralliye mi hazırlanıyor?

Multibit (MUBI), tüm zamanların en yüksek seviyesini 0,38 dolarda gördü. Ancak, o zamandan bu yana oluşan azalan direnç çizgisinin üzerine çıktı. Bu, önceki düşüş trendinin sona ermiş olduğunu gösteriyor. Ayrıca, MUBI’nin fiyatının yeni bir yükseliş trendine başlayacağını işaret ediyor. Gerçekten de, altcoin fiyatı daha sonra hızla yükseldi. Böylece, geri çekilmeden önce 5 Mart’ta 0,2 dolar ile yılın en yüksek seviyesine ulaştı.

MUBI, 17 Mart’ta fiyat 0,095 dolar (yeşil ok) seviyesindeki önemli destek alanından sıçradı. Bu hamlesinde bir yutan boğa formasyonu oluşturdu. Bu, genellikle bir düzeltme aşamasının sonunda görülen bir yükseliş formasyonudur. Günlük RSI 50’nin üzerine çıktı ve yükseliş eğilimi gösteriyor. Bu da boğaların kontrolü yeniden ele geçirdiğine işaret ediyor. Fiyat yükselmeye devam ederse, potansiyel olarak yılın en yüksek seviyesi olan 0,2 dolara çıkması mümkün. Bu da altcoin için %50,22 artış anlamına geliyor.

En olası görünüm, MUBI fiyatının yakın gelecekte yükselmeye devam edeceğini gösteriyor. MUBI için en yakın hedef 0,15 dolar. Ancak, tokenin 0,2 dolara kadar çıkma potansiyeli de var.

DOGE fiyat tahmini: Mega parabolik bir boğa koşusu!

Son derece iyimser bir dönemin ortasında, Dogecoin (DOGE) önemli bir direnç seviyesini aştı. Meme coin’i mevcut durumda 0,20 dolar civarında işlem görmeye devam ediyor. Analistlere göre, DOGE’nin teknik verileri yukarı doğru daha da güçlü bir harekete işaret ediyor. Popüler analist Ali Martinez’e göre, DOGE şu anda büyük bir parabolik boğa koşusunun başlangıcında. Analist, bu olasılığı gösteren 2018-2021 grafik modelini yansıttığını belirtiyor.

Dogecoin tahmini ve analizi. Kaynak: Ali Martinez

CORE fiyat tahmini: STX’i tersine çevirecek!

Analist Alex Krüger, satoshi plus adı verilen bir Proof-of-Work (POW) ve Proof-of-Stake (POS) hibrit mutabakat mekanizması kullanan bir katman Blockchain Core’a (CORE) dikkatleri çekiyor. Analist, CORE’un Stacks’in (STX) piyasa değerini aşacağını öngörüyor. Stacks, Bitcoin ekosisteminden yararlanan bir başka altcoin. Analist, “CORE, STX’i tersine çevirecek. 3 katına ulaştı, şimdi 4 katına çıkacak.” diyor.

Kaynak: Alex Kruger

Bu arada, yazı sırasında CORE, son 24 saatte %57 artışla 2,71 dolardan işlem görüyordu. Mevcut durumda CORE, piyasa değeri açısından 54. sıraya yükseldi. Analistin devireceğini söylediği Stacks ise 25. sırada yer alıyor. Bu da tokenin bir hayli yolu olduğu anlamına geliyor.

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak, yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir